سبد خرید

تاریخچه ساعت هابلوت

دسته‌بندی مقالات

تهران، بازار 15 خرداد

info@enzogallery.com

021-65152243

همه روزه از 8 صبح تا ساعت 18

تاریخچه ساعت هابلوت
941
شهریور 16, 1399
تیم تمساح

دراین مطلب میخواهیم نگاهی مختصر و کوتاه به  تاریخچه ساعت هابلوت کنیم . ساعت هابلوت را تقریبا همه می شناسید و تو هر فروشگاهی مدل کپی این ساعتو دیدید و به اسم های هوبلو و بیشتر هابلوت تو کشور ما رایج تر است(البته تلفظ اصلی هوبلو است). مدلای اورجینال این برند به دلیل قیمت بسیار بالای خود خیلی کم  و محدود در فروشگاه های ایرانی بفروش می رسد. کیفیت فوق العاده اش توانسته کمک کنه برند هوبلو خود را هم رکاب برند های غولی مانند رولکس و امگا ببیند و محبوبی بالایی را در بین برند های دنیا بدست بیارد.

تاریخچه ساعت هابلوت
تاریخچه ساعت هابلو

نخستین بار هابلوت توانست با ترکیب طلا که فلزی گرانبها است و لاستیک، دنیای ساعت سازی را دگرگون کند.

 بند این ساعت ها همانند پنجره های گرد و دایره ای شکل کشتی هستند. نام هابلوت از کلمه ی فرانسوی پورت هول (به معنای پنجره کشتی) برگزیده شده است.در سال 2004 ژان کلود بیور به عنوان مدیرعامل این برند انتخاب شد. این محصول فوق العاده مفهوم اصلی ترکیب مواد را حتی بیشتر از هنر فیوس گلاس به رخ کشید.

پرچمدار برندها یعنی مجموعه بیگ بنگ در سال 1980 از شرکت هابلوت تأسیس شد. و سریعا از مدعی های دریافت جایزه بهترین طراحی در گرند پریکس ژنو شد. کمی بعد مجموعه کینگ پاور و پس از آن مجموعه گسترده فوسیون و یونیکو (محصولات درون شرکتی) به این مجموعه پیوستند.

در سال 2006 بیگ بنگ، ساعت تمام مشکی خود را معرفی کرد و با تولید ساعت های تمام مشکی اش مفهوم ابتکار و خلاقیت را به همه نشان داد.درباره مدل بیگ بنگ و دیگر مدل ها ، در مقاله مدل های ساعت هابلوت بیشتر توضیح داده ایم .

این ساعت ها با الماس های سفید و سیاه پوشیده شده بودند و همان مقدار که یک میلیون دلار ارزشمند است است آنها نیز به همان قیمت می ارزیدند.

با تصمیمات و ایده های مدیر تحقیقات و توسعه این برند به پیشترفت و نوآوری خود ادامه می‌داد.

 همچنین این شرکت برای توسعه آلیاژ جدیدی از طلای 24 عیار و سرامیک (کاربید بورن) که درجه سختی تقریبا 1,000 ویکرز داشت به مجموعه تکنولوژی فدرال لوزان پیوست.

 هابلوت یکی از سرمایه گذاران اصلی بازار است. درسال 2010 برند هابلوت ساعت رسمی فیفا و تأمین کننده رسمی ساعت های مورد استفاده در دو جام جهانی بعدی و ساعت ساز رسمی مسابقات فرمول یک شد.

در سال 2012 این برند شریک ساعت سازی فراری شد با این توافق که کلیه فعالیت های فراری و هابلوت در رابطه با تصاویر و فعالیت های تجاری شرکت در همکاری با یکدیگر انجام شود.

پس از حدود 30 سال هابلوت از طرف شرکت LVMH به عنوان یک برند تجاری مستقل شناخته شد. این امرنقطه آغازی بود برای ادغام عمودی (فرایندی است، که در آن یک شرکت، شرکت‌های توزیع و پخش محصولات خود را، تحت تملک خود در می‌آورد) و افتتاح تولیدی جدید در نیون سوئیس که در طول سال ها پیشترفت زیادی کرده است. همچنین این قابلیت را به هابلوت داد تا بتواند ساعت های کرنوگراف با طرح های چرخ ستونی، معروف به UNICO تولید کند.

نشر محتوا با ذکر نام گالری انزو 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط: