سبد خرید

تعمیر ساعت مچی
تعمیر ساعت مچی

تعمیرات ساعت

تعمیر ساعت مچی میتونه دوباره ساعتتونو زنده کنه و به روز اولش برگردوند و شما را ازهزینه کردن برای خرید ساعتی دیگر منصرف کند. چون همیشه تعویض ساعت و خرید ساعت مچی نو انتخاب همه نبوده است. بعد از سال ها ممکنه ساعت مچی مورد علاقتون به هر دلیلی که شده آسیب ببیند و یا خراب شود. 

حتی تعویض بند ساعت هم میتونه ساعت شما رو به شکل جدیدی تبدیل کنه تا با هزینه بسیار پایین و فقط با تعویض مدل یا رنگ بند شما رو صاحب یه ساعت جدید بکنه.

مجموعه انزوگالری با توجه به همکاری همه جانبه با متخصصین ساعت سازی و همچنین فروشندگان ساعت این کار را به نحو احسن برای شما با قیمت مناسب انجام میدهد. همچنین استفاده از قطعات اورجینال و درجه یک برای جایگزین قطعه معیوب یکی دیگر از دلایلی است که میتونید با خیال راحت گالری انزو رو انتخاب کنید.

از دیگر مزایای تعمیر ساعت مچی  توسط گالری انزو میتوان به ارسال ساعت بدون مراجعه حضوری و هزینه پایین تعمیرات اشاره کرد. پس شما فقط هزینه ی تعمیرات ساعت را با بهترین کیفیت ممکن توسط بهترین متخصصین ساعت سازی ایران پرداخت خواهید کرد.

نکته: استعلام قیمت تعمیرات ساعت با تکمیل فرم و ارسال توضیحات مشکل ساعت به صورت حدودی انجام میشود. بدین معنی که پس از توضیح دقیق مشکل،  محدوده قیمت تعمیر توسط متخصصین گالری اعلام میشود، و در صورت مورد تایید بودن توسط شما، ساعت را برای ما ارسال کرده (مراجعه حضوری، پیک-تهران-، پست) و ساعت تعمیر شده را درب منزل دریافت میکنید. بنابراین نگران تعمیر ساعت معیوب از شهرهای دیگر ایران نباشید.

تعمیر ساعت مچی

فرم درخواست تعمیرات

با پر کردن فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همچنین میتوانید ساعت تعمیری را توسط پیک یا پست به مجموعه ارسال و بعد از تعمیرات آن را دریافت کنید.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.